Pytanie na śniadanie w naszym salonie

Dodano: 27.03.2008

W marcu siedzibę naszej firmy odwiedziła Telewizja Polska Program 2, w programie "Pytanie na śniadanie" poruszono temat potrzeb zwierząt.

Psie Spa powstało z miłości do zwierząt, ale i z potrzeb właścicieli, a zwierzaki są z takiego obrotu sprawy zadowolone.

W reportażu Katarzyny Kościelak przedstawiono podstawowe czynności pielęgnacyjne psa.
Wiktor - owczarek węgierski jest prowadzony do kabiny prysznicowej, gdzie profesjonalna groomerka - Magdalena Zawadzka zajmując się psem, opowiada o przeprowadzanych czynnościach polegających na wielostopniowym myciu profesjonalnym kosmetykami.

Na świecie Groomer musi ukończyć specjalną szkołę, w Polsce - kończy specjalistyczne kursy. (Groomer -  profesjonalny psi fryzjer - strzyże i trymuje psy według wzorców F C I. Groomer między innymi przygotowuje psa do wystawy, potrafi zatuszować niedociągnięcia w budowie i namaszczeniu naszego medalisty.)

Maria Modrzejewska przedstawia nam kota - persa, którego szata wymaga szczególnej pielęgnacji m.in. powinien być codziennie wyczesywany, by jego sierść nie uległa uszkodzeniu, skołtunieniu, bo inaczej kończy się to smutno - przymusowym strzyżeniem. Jeszcze tylko kąpiel w specjalnym pudrze i kot jest czysty i pachnący.

Tylko czy nasze zwierzaki doceniają te wszystkie zabiegi? :-) Mamy nadzieję, że tak!

 

« Powrót


 

07 Luty 2009

Kolejna aktualizacja naszej galerii, zapraszamy do oglądania! :-)
... więcej »

26 Marca 2008

W dziale galeria kilka nowych zdjęć po odwiedzinach telewizji TVN i TVP2
... więcej »

16 Listopada 2007

Kolejna aktualizacja galerii. Zdjęcia westa,sznaucerów miniaturowych,mix-a i czernysza(od str.2 galerii)Zapraszamy!
... więcej »
 
 
  © Copyright 2006 Salon SPA dla Kota i Psa. All rights reserved
PROJEKT & WYKONANIE - RED HAT Art Design 0501 343 100