Odwiedziła nas telewizja TVN

Dodano: 27.03.2008

Materiał wyemitowany w TVN miał podobną formę jak w przypadku Telewizji Polskiej i programu "Pytanie na śniadanie". Dziennikarka Hanna Jewsiewicka odwiedziła nasz salon przy ul. Służby Polsce 2

Reporterzy sfilmowali czteroletniego owczarka szetlandzkiego podczas masażu i mycia, a jego właścicielka Pani Elżbieta Urbańska - opowiedziała o zaletach psiej pielęgnacji i dobrym samopoczuciu Hepii.

W psim spa gościmy wielu zadowolonych podopiecznych - szczególnie psy odwiedzające nasz zakład regularnie są zadowolone i odprężone.

Pytania zadawali nam - Marcin Prokop i Dorota Wellman, w programie dzień dobry TVN

W drugiej części materiału znani dziennikarze Marcin Prokop i Dorota Wellman gościli w swoim studio przedstawicielkę naszej firmy Magdę Zawadzką, która odpowiadając na padające pytania przybliżyła telewidzom zasady pielęgnacji zwierząt.

Marcin Prokop na początku zdziwiony potrzebą Spa dla psa, dał się jednak przekonać, że wiele czynności pielęgnacyjnych jest niezbędnych dla prawidłowego rozwoju i zdrowia naszych czworonogów, a proste zdawałoby się "trymowanie" - nie polega tylko na czesaniu pupila, lecz przy pomocy specjalnych narzędzi do zaawansowanej pielęgnacji sierści, przeprowadzamy czynności dopasowane do rasy i typu sierści. (Do akcesoriów gromerskich zaliczamy: ręczną maszynkę do strzyżenia psów z wymiennymi nakładkami dystansowymi, nożyczki profesjonalne do wycinania sierści z pomiędzy uszu i łap, grzebienie i szczotki dla psów o różnej długości włosa.)

Nasze zwierzęta doceniają poświęcony im czas i przeprowadzaną pielęgnację, odwzajemniając się miłością i przywiązaniem.
 

« Powrót


 

07 Luty 2009

Kolejna aktualizacja naszej galerii, zapraszamy do oglądania! :-)
... więcej »

26 Marca 2008

W dziale galeria kilka nowych zdjęć po odwiedzinach telewizji TVN i TVP2
... więcej »

16 Listopada 2007

Kolejna aktualizacja galerii. Zdjęcia westa,sznaucerów miniaturowych,mix-a i czernysza(od str.2 galerii)Zapraszamy!
... więcej »
 
 
  © Copyright 2006 Salon SPA dla Kota i Psa. All rights reserved
PROJEKT & WYKONANIE - RED HAT Art Design 0501 343 100